Kontaktpersoner

OCT Nathalie El Gomati

Nathalie El Gomati

Befattning: Platschef Arkiv
E-post: nathalie.el-gomati@oct.se
Tel: 08-739 20 00

OCT personal anonymbild kvinna

Lauen Hasan

Befattning: Koordinator
E-post: lauen.hassan@octarkiv.se
Tel: 08-564 840 08

Monica Borvin

Befattning: Ekonomiansvarig
E-post: monica.borvin@oct.se
Tel: 08-564 840 30

OCT Maria Bivegård

Maria Bivegård

Befattning: Ekonomi
E-post: maria.bivegard@oct.se
Tel: 08-564 840 03

Tedd Holmström

Befattning: Besiktning / Säljare
E-post: tedd.holmstrom@oct.se
Tel: 08-564 840 37

OCT Henrik Mörth

Henrik Mörth

Befattning: Besiktning / Säljare
E-post: henrik.morth@oct.se
Tel: 08-564 840 04

OCT Mikael Lundquist

Mikael Lundquist

Befattning: Besiktning / Säljare
E-post: mikael.lundquist@oct.se
Tel: 08-564 840 02

OCT Tony Neimark

Tony Neimark

Befattning: Besiktning / Säljare
E-post: tony.neimark@oct.se
Tel: 08-564 840 05

OCT Patrik Lund

Patrik Lund

Befattning: Chef Transportledning
E-post: patrik.lund@oct.se
Tel: 08-564 840 09

OCT personal anonymbild man

Jani Huli

Befattning: Transportledare
E-post: jani.huli@oct.se
Tel: 08-564 840 21

OCT Hans Bergkvist

Hans Bergkvist

Befattning: Platschef Göteborg
E-post: hans.bergkvist@oct.se
Tel: 08-564 840 07

OCT Jan Holmström

Jan Holmström

Befattning: Grundare
E-post: jan.holmstrom@oct.se

Johan Litens

Befattning: VD
E-post: johan.litens@oct.se