Kontaktpersoner

OCT medarbetare - Monica Borvin

Monica Borvin

Befattning: Ekonomiansvarig
E-post: monica.borvin@oct.se
Tel: 08-564 840 30

OCT medarbetare - Maria Bivegård

Maria Bivegård

Befattning: Ekonomi
E-post: maria.bivegard@oct.se
Tel: 08-564 840 03

OCT personal anonymbild kvinna

Hanna Östman

Befattning: Mötesbokare/Koordinator
E-post: hanna.ostman@oct.se
Tel: 08-564 840 06

OCT medarbetare - Tedd Holmström

Tedd Holmström

Befattning: Chef Försäljning och projektledare
E-post: tedd.holmstrom@oct.se
Tel: 08-564 840 37

OCT personal anonymbild man

David Schager

Befattning: Trafikledare
E-post: david.schager@oct.se
Tel: 08-564 840 17 

OCT personal anonymbild man

Matthias Gutt

Befattning: Projektledare
E-post: matthias.gutt@oct.se
Tel: 070-092 06 11

OCT medarbetare - Henrik Mörth

Henrik Mörth

Befattning: Besiktning / Säljare
E-post: henrik.morth@oct.se
Tel: 08-564 840 04

OCT medarbetare - Mikael Lundquist

Mikael Lundquist

Befattning: Besiktning / Säljare
E-post: mikael.lundquist@oct.se
Tel: 08-564 840 02

OCT medarbetare - Tony Neimark

Tony Neimark

Befattning: Projektledare/Säljare
E-post: tony.neimark@oct.se
Tel: 08-564 840 05

OCT medarbetare - Patrik Lund

Patrik Lund

Befattning: Chef Transportledning
E-post: patrik.lund@oct.se
Tel: 08-564 840 09

OCT medarbetare - Hans Bergkvist

Hans Bergkvist

Befattning: Platschef Göteborg
E-post: hans.bergkvist@oct.se
Tel: 08-564 840 07

OCT medarbetare - Jan Holmström

Jan Holmström

Befattning: Grundare
E-post: jan.holmstrom@oct.se

OCT medarbetare - Johan Litens

Johan Litens

Befattning: VD
E-post: johan.litens@oct.se